21. 2. 2013

Designová sluchátka Urbanista ®

Již v roce 2004 dostal Johan Wahlback, zakladatel několika slavných značek, nápad vyvinout moderní a globální značku, se kterou se on sám a její příznivci budou moci snadno ztotožnit. Jako první produkt pod značkou Urbanista vzniklo skládací kolo Tokio.

V létě roku 2008 se Johan potkal s Danielem Roos, v té době designérem na volné noze. Společně pokračovali na konceptu značky a dalším rozvoji. V průběhu roku 2010 byla spuštěna výroba řady výrobků pod značkou Urbanista. Jejich společným znakem je důraz na design, barevné provedení, mobilitu a užitnou hodnotu. Urbanista nabízí kvalitně zpracované produkty, které jsou vyráběny na míru lidem žijícím ve městech. Nejnověji se Urbanista zaměřil na výrobu sluchátek s kolekcí "Wear Your Music", která je stále doplňována o nové modely.

Myšlenkou značky Urbanista® je vyrábět inovativní, kvalitně zpracované produkty usnadňující každodenní život v městském prostředí. Design a vývoj produktů probíhá v sídle značky ve Stockholmu, za spolupráce s předními světovými design studii a konstrukčními týmy. “Kreativita se zřetelem na uživatele“ je zásada, které se drží. Tak vznikají věci se “srdcem a duší“.Urbanista Paris koupíte na AARON.cz

Urbanista Los Angeles koupíte na AARON.cz


Urbanista Barcelona koupíte na AARON.czŽádné komentáře:

Okomentovat