7. 11. 2012

Aaron fotoškola – fotografická škola pro všechny

V říjnu 2012 společnost Aaron spustila projekt on-line fotoškoly, která všem zájemcům bezplatně zpřístupňuje videoseriál nazvaný Foto v kostce. Ten obsahuje rady, tipy a vysvětlení z oblasti fotografování, výběru fotoaparátů a příslušenství. Aaron k natáčení přizval známé osobnosti, profesionální fotografy, ale také zkušené produktové manažery ze svých řad.

Seriál Foto v kostce by měl návštěvníkům pomoci při výběru fotoaparátů, stativů, brašen a příslušenství. Pro zkušenější fotografy jsou připravovány díly o kompozici, makro fotografii apod. Firma Aaron, která provozuje i stejnojmenný e-shop, si klade za cíl poradit potenciálním zákazníkům se vším, co je zajímá a místo placených kurzů fotografování jim poradit přes internet zdarma.

„Aaron se snaží přiblížit co nejvíce svým zákazníkům a zlepšit jejich znalosti o fotografování, případně jim pomoci lépe se orientovat při výběru vhodné techniky. Lidé o informace ze světa fotografování stojí a proto jsme se rozhodli jít touto cestou. Dalším důvodem je, že více jak 70% zákazníků dnes přijde čistě přes internet,“ uvedl Tomáš Kůs, obchodní ředitel internetového obchodu Aaron.cz, který patří mezi tři nevýznamnější online prodejce fotografické techniky v ČR. „Lidé dnes nemají čas zúčastňovat se večerních kurzů fotografování, a proto je pro ně lepší internetová alternativa.“ dodal Kůs.

Natáčení seriálu se zúčastní známé osobnosti, profesionální fotografové a produktoví manažeři z Aaronu. Spolupráci přislíbili a realizují například Ondřej Neff či Barbora Šlapetová. Videa jsou uložena na YouTube, a proto je lze dále jakýmkoliv způsobem šířit. „Snažíme se dát lidem novou formu rad. Za pomoci profesionálů a jejich zkušeností předáváme v podobě videí jejich know-how ze světa fotografické techniky. Naším cílem je získat určitou sledovanost a tím nejen podávat informace veřejnosti, ale i udržovat povědomí o značce Aaron.“ doplnila Hana Gajdošíková, specialistka marketingu internetového obchodu Aaron.cz.


Fotoškola Aaronu se nachází na adrese http://www.fotograficka-skola.cz/


Žádné komentáře:

Okomentovat