8. 10. 2012

Prezentace Nikonu D600

 Chcete si vybrat nový objektiv, fotoaparát či blesk - samozřejmě Nikon? ;-) 


Máte jedinečnou příležitost s produktovým specialistou Nikon, přijďte si v praxi vyzkoušet a konzultovat novinku Nikon D600 na brněnskou prodejnu AARON. Za aktivní účast data na kartě, kterou od nás dostanete jako dárel!
Na prodejně AARON, Pekařská 18 bude všem zájemcům k dispozici Michael Jurák s velkou nabídkou techniky od 14 do 17 hodiny. Každou hodinu malý workshop :-)

Nikon D600


  • Obrazový snímač CMOS formátu FX (odpovídá rozměrům políčka kinofilmu) s 24,3 milionů pixelů nabízí excelentní odstup signálu od šumu a široký dynamický rozsah. Přístroj produkuje živé snímky s vysokou úrovní detailů a bohatou tonální gradací.
  • Vysoce citlivé automatické zaostřování s AF modulem Multi-CAM4800 a 39 zaostřovacími poli: nabízí rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních oblastech obrazového pole. Pracovní rozsah zaostřování začíná hodnotou –1 EV a podporuje světelnost f/8.
  • Rozsah citlivostí ISO 100–6400: rozšiřitelný směrem nahoru až na hodnotu ISO 25 600, resp. směrem dolů na hodnotu ISO 50. Umožňuje dosažení krátkých časů závěrky pro snímky s vysokou úrovní detailů a minimálním šumem.
  • Funkce D-Movie s více formáty obrazu zaznamenává Full HD (1080p) videosekvence založené na formátech FX a DX s frekvencí 30p, 25p a 24p. Max. doba záznamu je cca 29 minut 59 sekund. Nekomprimovaný výstup HDMI na externí zařízení a zvuk na úrovni hi-fi.
  • Systém zpracování obrazu EXPEED 3 s 14bitovou A/D konverzí a 16bitovým zpracováním snímků zaručuje vynikající tonální gradaci.
  • Funkce HDR (vysoký dynamický rozsah): ideální vybavení pro vysoce kontrastní motivy. Přístroj při každém stisknutí tlačítka spouště pořídí dva snímky, z nichž vytvoří jediný snímek s extrémně velkým dynamickým rozsahem, nízkou úrovní šumu a bohatou barevnou gradací.
  • Časosběrné snímání: umožňuje za pomoci intervalového spínače spouštění závěrky v předvolených intervalech. Funkce časosběrného snímání ukládá snímky jako soubory videosekvencí a umožňuje zrychlené přehrávání pomalu probíhajících dějů frekvencí 24× až 36 000× rychlejší v porovnání s normálním přehráváním.
Žádné komentáře:

Okomentovat