4. 9. 2012

Soutěž o fotoaparát Canon PowerShot SX150

Staňte se fanouškem AARONU na Facebooku, vložte svůj soutěžní snímek, vystihující jak pohodově jste se měli na letošní dovolené, a zúčastněte se tím soutěže o digitální fotoaparát Canon PowerShot SX150.

Soutěžit můžete i o tisk 500 fotografií 10x15 zdarma, tisk 300 fotografií 10x15 zdarma a navíc každý se zúčastněných obdrží při osobní návštěvě prodejny Aaron slevový poukaz na nákup zboží!


Nejzajímavější snímek z vaší dovolené vybere po ukončení soutěže
5. října 2012 tříčlenná porota AARON složená ze dvou fotografů a jednoho grafického designéra.

Výherce bude na stránkách www.aaron.cz a stránkách soutěže zveřejněn nejpozději 12. října 2012.

Že jste amatéři? Nevadí. Fotografie nemusí být technicky dokonalá, hlavně když vystihne místo vaší dovolené v zajímavém a poutavém pohledu.

Soutěž začíná
31. srpna 2012 a ukončena bude 30. září 2012. Výherce bude kontaktován nejpozději 12. října 2012. Staňte se fanouškem facebookové stránky Aaronu, své soutěžní fotografie vkládejte na soutěžní záložce na facebookové stránce Aaronu a uveďte jméno, příjmení a svou e-mailovou adresu. Soutěžní snímky prochází schvalovacím řízením a jakékoliv nevhodné fotografie, které porušují zákony ČR či pravidla soutěže budou ze soutěže vyřazeny. Výherce vybere porota Aaron.cz. Výhra není soudně vymahatelná.

Žádné komentáře:

Okomentovat