19. 9. 2012

Canon EOS 6D - nejmenší a nejlehčí digitální full-frame zrcadlovka

Canon EOS 6D kombinuje výkonný full-frame zobrazovací systém a vynikající výkon při nízkém osvětlení s kompaktním, lehkým a přitom robustním designem. Vůbec poprvé má model EOS vestavěné Wi-Fi a GPS funkce, takže fotografové mohou ke svým úchvatným fotografiím doplnit informace o místě a čase pořízení a zároveň snímky bezdrátově přenášet do počítače, cloudu nebo chytrého telefonu.


Canon EOS 6D – základní charakteristika:


  • Full-frame 20,2 MPx snímač
  • Odolná a lehká konstrukce 
  • Max ISO 25600 (s možností rozšíření až na ISO 102400) 
  • 11bodový AF s citlivostí až do -3EV 
  • Možnost ukládat GPS3 souřadnice 
  • Wi-Fi2 přenos souborů a vzdálené ovládání 
  • Full-HD video

 

Nádherné snímky za všech podmínek 

 

Canon využil svých 25 let zkušeností s vývojem systému EOS a zrcadlovka EOS 6D je vybavena novým 20,2MPx full-frame CMOS snímačem, který umožňuje z výtisků tisknout i plakáty nebo vyříznout jen části snímku v kvalitě bez kompromisů. Nativní ISO 100-25600 (s možností rozšíření až na 50-102400) usnadňuje zachycení ostrých a přirozených snímků i v tmavém prostředí.

 
Nový 11bodový AF systém nabízí dosud nejsilnější výkon při nízkém osvětlení
u systému Canon AF. Se zaostřováním při až EV-3, což je ekvivalent měsíčního svitu, zůstávají objekty zaostřené i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách - nabízí svobodu při nočním fotografování krajiny nebo portrétů s atmosférou
a minimálním šumem.


Prozkoumejte svou kreativitu


Full-frame snímač nabízí u portrétů větší kontrolu nad hloubkou ostrosti a umožňuje fotografům zvýraznit objekty pomocí rozostřeného pozadí. Prozkoumat celkový potenciál EOS 6D lze pomocí širokoúhlých EF objektivů, od 8 mm do 800 mm. Navíc výkonný procesor DIGIC 5+ nabízí celou řadu automatických režimů a kreativních fotografických funkcí i plně manuální ovládání pro maximální flexibilitu a potřeby každého fotografa.

EOS 6D obsahuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají fotografům zachytit krajinu a vytvořit portréty ve vynikající kvalitě. HDR režim umožňuje fotografování v přesvětlených i tmavých prostředích, zatímco režim vícenásobné expozice umožňuje fotografům kombinovat až devět samostatných expozic do jednoho obrazu a vytvářet tak dramatický efekt ve výsledném snímku. Tichý režim neruší
při fotografování na svatbách nebo v kostele a elektronická vodováha prostřednictvím hledáčku nebo pomocí LCD monitoru pomáhá zajistit během kompozice vyrovnaný horizont.

Žádné komentáře:

Okomentovat