22. 8. 2012

Canon představuje fotoaparáty se superzoomem: SX500 IS a SX160 IS

 
Canon představil dva nové kompaktní výkonné fotoaparáty se superzoomem - PowerShot SX500 IS a PowerShot SX160 IS. PowerShot SX500 IS je vůbec nejmenší fotoaparát Canon, který v kompaktním a elegantním těle ukrývá 30x optický zoom a umožňuje zachytit scény i z velkých vzdáleností. Canon PowerShot SX160 IS je ideální rodinný fotoaparát se 16x optickým zoomem a kompaktním tělem.

Malé fotoaparáty s výkonným zoomem


PowerShot SX500 IS je správnou volbou pro každého, kdo hledá výkonný kompaktní fotoaparát. Canon využil své dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou objektivů a vybavil fotoaparát zcela novým 24mm širokoúhlým objektivem s 30x optickým zoomem, který je tak kompaktní, že se skvěle hodí na cesty. Power SX160 IS je cenově dostupný fotoaparát s intuitivním superzoomem, který se může pochlubit objektivem speciálně vytvořeným pro tento model. Výkonný 28mm širokoúhlý objektiv se 16x optickým superzoomem nabízí flexibilitu pro zachycení jakékoli scény, od narozeninových oslav až po detailní, z dálky focené, snímky zvířat v ZOO.

Canon využil technologii ZoomPlus pro ještě větší přiblížení k objektu. ZoomPlus rozšiřuje zoom za maximální ohniskovou vzdálenost objektivu až na 60x u PowerShot SX500 IS a na 32x u PowerShot SX160 IS. Funkce Zoom Framing Assist u PowerShot SX500 IS pomáhá sledovat vzdálený objekt při snímání s maximálním zoomem. Při stisknutí tlačítka rychle oddálí scénu, abyste mohli objekt znovu nalézt, a po uvolnění tlačítka zoom vrátí do původního stavu.

Perfektní snímek za všech okolností

PowerShot SX500 IS a PowerShot SX160 IS jsou modely doslova nabité inteligentními technologiemi, které zaručují snímky s křišťálově jasnými detaily. Oba fotoaparáty jsou vybaveny 16megapixelovým senzorem, který zachycuje bohaté barvy a pozoruhodné detaily, takže výsledek ohromí přátele i rodinu. Rychlé snímání s živými detaily zajišťuje procesor DIGIC 4, a to bez ohledu na to, jestli uživatelé fotografují západ slunce nebo zasněženou zimní krajinu. 

PowerShot SX500 IS a PowerShot SX160 IS jsou vždy zárukou perfektních záběrů, ať už se jedná o fotografování rodinného pikniku, dnu v zábavním parku nebo večeru na pláži. Stačí jednoduše jen stisknout spoušť. Režim Smart Auto s pokročilou detekcí objektu analyzuje scénu a automaticky vybere nejlepší z 32 přednastavených scén. Výsledkem budou snímky, na které mohou být uživatelé pyšní.
 
A když se uživatelé s fotoaparátem trochu sžijí a zatouží po experimentování, mohou jednoduše přejít na plně manuální ovládání a nastavovat ručně všechny parametry, včetně rychlosti závěrky a clony. PowerShot SX500 IS a PowerShot SX160 IS umožňují vytvářet unikátní a zábavné snímky. Využít lze celou řadu kreativních filtrů, které okamžitě přemění atmosféru a vzhled snímků a videí. Například je možné napodobit efekt objektivu typu rybí oko nebo vytvořit retro snímky s efektem Levný fotoaparát.

PowerShot SX500 IS – hlavní charakteristika
Kompaktní fotoaparát s 24mm širokým objektivem s 30x ultrazoomem
16 megapixelů
Inteligentní IS
Velký 7,5cm (30“) LCD displej
Režim Smart Auto detekuje 32 scén
HD videa (720p) s HDMI
Zoom Framing Assist
Zábavné kreativní fitry
Plné manuální ovládání
Rozpoznávání tváře

Předpokládaná cena 7 990,- Kč


PowerShot SX160 IS – hlavní charakteristika
16x optický zoom, 28mm širokoúhlý objektiv Canon
16 megapixelů
Inteligentní IS
Velký 7,5cm (3,0”) LCD diplej; Tipy a rady na displeji
Režim Smart Auto detekuje 32 scén
HD videa s HDMI
Zábavné kreativní filtry
Plné manuální ovládání
iFrame videa
AA baterie

Předpokládaná cena 4 590,- Kč
 

Žádné komentáře:

Okomentovat