12. 7. 2012

Olympus byl jmenován výhradním distributorem JOBY pro Českou republiku

Olympus Czech Group , s.r.o., člen koncernu, se od 1.července 2012 stává výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko. 
Americká společnost JOBY ze San Francisca je výrobcem příslušenství pro digitální fotoaparáty, videokamery a další digitální zařízení (mobilní telefony, tablety). Patentovaná technologie speciální flexibilní kloubové konstrukce nohy stativu se stala základem celosvětové expanze především v oblasti 3 produktových řad:
GorillaPod - stativy pro fotoaparáty a videokamery
GorillaMobile - stativy a držáky pro mobilní telefony
GorillaTorch - originální příruční LED svítilny
 
“Produktová řada GorillaPod je základním a klíčovým segmentem produktového portfolia JOBY. Zákazníkům nabízíme ucelenou produktovou řadu stativů pro všechny typy a velikosti fotoaparátů - stativy GorillaPod Original a Micro pro kompaktní fotoaparáty, stativy GorillaPod Hybrid pro ultrazoom a CSC fotoaparáty, stativy GorillaPod SLR Zoom s nosností 3kg pro DSLR zrcadlovky a stativy GorillaPod Focus s nosností až 5kg pro profesionální DSLR systémy s přídavnými bateriovými gripy nebo videokamery”, uvedl Martin Bořil, produktový manažer společnosti Olympus Czech Group.

Značku JOBY převzala na konci roku 2011 společnost Daymen, která je vlastníkem celosvětově uznávaných značek Lowepro™ a Acme Made™. “Jsme nadšeni dohodou se společností Olympus Czech Group a rozšířením dlouholeté a mimořádně úspěšné spolupráce v oblasti distribuce značek Lowepro™ a Acme Made™. Olympus Czech Group je pro nás zárukou kvalitní reprezentace a profesionální podpory značek JOBY GorillaPod™, GorillaMobile™ a GorillaTorch™ na českém a slovenském trhu”, uvedl Sandro Fulgheri, Vice President a ředitel mezinárodního obchodu společnosti Daymen.

"Jsme opravdu velmi potěšeni pověřením distribuce JOBY. Rozhodnutí vnímáme také jako uznání naší dlouholeté práce pro společnost Daymen, resp.Lowepro. Produkty JOBY jsou mimořádně atraktivní, logicky doplňují naše stávající produktové portofolio. Našim obchodním partnerům přinášíme další přidanou hodnotu a koncovým zákazníkům radost z fotografování”, uvedl Pavel Štorek, ředitel divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group. 

Žádné komentáře:

Okomentovat