6. 12. 2011

Kalendáře na rok 2012 z vlastních fotek


Přemýšlíte o vhodném dárku pro své blízké? Jako správný fotograf posbíráte během roku spoustu fotografií, abyste tyto zážitky měli vy i vaši blízcí stále na očích stačí si z nich nechat udělat kalendář.

Stejně jako v minulém roce máte možnost výběru našich originálních kalendářů resp. jejich šablon, tištěných na velice kvalitním minilabu Frontier LP 7100 na klasický fotopapír. V nabídce máme 3 různé šablony pokaždé s jinými motivy např. dětský, pestrobarevný nebo klasický jednoduchý na bílém podkladu. V nabídce klasického kalendáře máme také mj. 3 varianty rozvržení měsíců a to po měsíci, po dvou měsících nebo jednostránkový (roční) kalendář. Více detailů o kalendářích i o jejich podobách naleznete na stránkách AARONLABU.

Kalendáře od nás můžete mít již od 18,- Kč po slevě, kterou nabízíme st. zákazníkům, studentům nebo penzistům. V případě zaslání na dobírku účtujeme poštovné 111,- Kč, které odpadá v případě objednávky nad 500,- Kč.

Není nic jednoduššího než zaslat fotografie (buď pouze na šírku nebo pouze na výšku) s vašemi oblíbenými motivy na mail fotoprace@aaron.cz a udělat tak radost svým blízkým, přátelům a známým v podobě originálního vánočního dárku.

Tomáš Čech - fotolaborant

Žádné komentáře:

Okomentovat