21. 11. 2011

AARON na Hudebních cenách Óčka


Televize Óčko každoročně předává ceny hudebníkům, kteří získali nejvíce hlasů od svých fanoušků. Nejinak tomu bylo i v tomto roce. Letos se však slavnostního předání zúčastnil také AARON.

Nejaktivnějšímu divákovi, jenž poslal během čtyřtýdenního hlasování nejvíce SMS zpráv, předala cenu na pódiu v přímém přenosu zástupkyně firmy AARON Dagmar Štěpánová. Společnost výherci věnovala digitální fotoaparát CANON EOS 600D. A kdo se stal tím nejaktivnějším divákem? Je jím pan Jiří Kriška z Jihlavy, který při předání neskrýval svou radost z výhry.

Trojice výherců fotoaparátu
 Canon Power Shot SX150.
Slavnostnímu večeru však předcházelo ještě jedno předávání. To se uskutečnilo jen pár hodin před přímým přenosem na prodejně AARON v Praze v Ječné ulici. Fotoaparáty Canon Power Shot SX150 IS tentokrát získali nejaktivnější hlasující diváci jednotlivých týdnů. Přestože byly připraveny čtyři fotoaparáty, dorazili pouze tři výherci. Důvod byl jasný. Jeden z oceněných poslal nejvíce SMS zpráv jak v prvním, tak v druhém týdnu hlasován. Proto získal fotoaparáty hned dva. „Už si nepamatuji, kolik hlasů jsem poslal, ale doufám, že má favoritka vyhraje", odpovídá Lukáš Frank na otázku, kolik SMS zpráv zaslal. Samozřejmě nás zajímalo, co s dvěma novými fotoaparáty udělá. „Nejspíš tím vyřeším vánoční dárky", dodává Frank.


Nezbývá než pogratulovat jak výhercům z řad diváků, tak oceněným muzikantům a snad již teď můžeme všem do dalšího ročníku za firmu AARON popřát mnoho štěstí.Žádné komentáře:

Okomentovat