25. 10. 2011

AARON partnerem hlasování PURUM Hudebních cen Óčko 2011


Všichni kdo mají rádi českou a slovenskou hudbu zpozorněte! TV Óčko 16. listopadu v pražské Lucerně vyhlásí vítěze již devátého ročníku PURUM Hudebních cen Óčka 2011.

Do konce října můžete o jejich vítězi rozhodnout i vy, a to formou SMS hlasování. Kdo se do něj zapojí, má šanci získat zajímavé ceny, které do soutěže věnovala firma AARON – prodejce foto a video techniky.

Hudba s sebou přináší emoce. A vzpomínky na ně můžete během koncertu některé z hvězd české hudební scény pořizovat třeba zrcadlovkou Canon EOS 600D. „Proto jsme tento fotoaparát zařadili mezi jednu z cen. Dělá skvělé fotky i při horším osvětlení a je to dobrý odrazový můstek pro toho, kdo to s fotografováním myslí vážně,“ přiblížil charakteristiky zrcadlovky Tomáš Kůs, obchodní ředitel AAronu.

Vyhrát můžete ale taky jeden z kompaktů Canon PowerShot SX150. „To je nejen dobrý rodinný kompakt, ale díky velkému přiblížení zachytí všechny hvězdy vašeho oblíbeného festivalu,“ vyzdvihl jednu z předností fotoaparátu Kůs.


Aaron.cz patří k nejznámější internetovým specialistům na foto a video techniku se zázemím kamenných prodejen v Praze, Brně a Ostravě. Na prodejnách zákazníkům radí vyškolení odborníci, a to jak s výběrem fotoaparátů nejprodávanějších značek Canon, Nikon, Olympus, Sony nebo Panasonic, tak s volbou vhodného příslušenství, které je skladem a lze si jej na prodejně pořádně vyzkoušet. Aaronu nechybí individuální přístup a rychle se rozvíjející zpracování fotografií v Aaronlabu.cz
 

Návod k hlasování najdete ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat